KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144554
nr 1714 4554
Oidentifierad konstnär. Wladimir Lenin, ej signerad. Olja på duk, 90x68cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:44:26
28/7 20:39:26